napsáno pro Lomnické noviny 08/2021

V džungli budeš tolik let, než na kostkách padne pět.

Už jen při pomyšlení na tuto větu se ježí všechny chlupy a za krkem nepříjemně mrazí. Ale nejde to jinak, je potřeba opět hodit kostkami, aby se figurky slona, krokodýla, opice a nosorožce znovu posunuly po hrací desce. Blíž ke konci hry. Blíž k magickému zelenému středu. Blíž k vysvobození a návratu do normálního světa. Jenomže opět nevíme, co dalšího si na nás hra přichystá a jaké výzvě budeme za chvíli čelit… A zrádný Van Pelt nás jistě odněkud pozoruje a svojí pušku má nabitou!
Legenda JUMANJI.
Možná trochu litujeme, že jsme podlehli vábení magickému zvuku bubnů, nedbali varování  a tuto starou hru na břehu řeky vyzvedli…měli jsme ji rovnou znovu hodit do vody a nechat odplout a byl by klid. Ale teď už je pozdě, musíme hru dohrát, sami jsme si to vybrali. Podařilo se nám vysvobodit ztracené vědce, kteří hře propadli před námi, tak snad s jejich pomocí a radou se nám zadaří…
Rozechvělá ruka hází kostky a.. ne, pět to zase není…

Dopadlo to nakonec dobře a celý 29. tábor pořádaný lomnickým SVČ Sluníčko se beze ztrát vrátil domů s úsměvy na tvářích. Zadarmo to ovšem nebylo, džungle na Prorubkách se nechtěla dát a byl to celkem boj.
Ovšem všech skoro 50 táborníků táhlo skvěle za jeden provaz a se svými vedoucími postupovali políčko po políčku k vytouženému cíli. A když už síly docházely, nastoupila spolehlivá a výtečná posádka kuchyně a vykouzlila nějaké to parádní jídlo z džungle na posilněnou.
Díky všem ! Ať žijí 30. Prorubky 2022 !!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *